Archiv článků
22. ročník 2012
03.03.2012 14:00
1. místo SHODOU OKOLNOSTÍ (Šumperk)
postup do finále, „Českého národního finále PORTY“ v Řevnicích u Prahy
2. místo ŠPUNT (Přerov)
postup do semifinále, „Českého národního...
>>
———
21. ročník
05.03.2011 14:00
Dům kultury Bludov
1. ŠPUNT Přerov - postup do finále v Řevnicích
2. ADDAMS FAMILY Moravičany - postup do semifinále v Řevnicích
3. SHODOU OKOLNOSTÍ Šumperk
Autorská soutěž: postup do autorské soutěže MF v Ústí nad Labem
ŠPUNT - autoři I.Nussbaum,...
>>
———
20. ročník
06.03.2010 14:00
Kulturní dům Bludov
1. Alibaba
2. Shodou okolností
3. A. M. Úlet
Vítězné písničky autorské soutěže
Strach od skupiny Shodou okolností
Vítkovice blues skupiny Alibaba
Uznání poroty získala skupina Vocallica
Cenu diváka vyhrála skupina Kelt gras band
Porta Ústí nad Labem 2010 (Mezinárodní...
>>
———
19. ročník
07.03.2009 14:00
Kulturní dům Bludov
1. Alibaba Horka nad Moravou
2. Špunt Přerov
3. Noaco Litovel
Vítězné písničky autorské soutěže
Mlýnské kameny od skupiny Špunti Přerov
Když byl stvořen Adam skupiny Alibaba
Cenu diváka vyhrála skupina Shodou okolností Šumperk
Porta Ústí nad Labem 2009 (Mezinárodní...
>>
———
18. ročník
01.03.2008 14:00
Kulturní dům Bludov
1. The Šůtrs Přerov
2. Špunt Přerov
3. Alibaba Horka nad Moravou
Vítěz autorské soutěže: Vyhrála písnička Sudičky hráli Špunti Přerov
Uznání poroty Jiří Krbeček ze skupiny Alibaba za hru na kytaru
Cenu diváka vyhrála skupina T.H.S. Brzdaři Olomouc
>>
———
17. ročník Porty
03.03.2007 14:00
Kulturní dům Bludov
1. The Šůtrs Přerov
2. Dojem Prostějov
3. Špunt Přerov
Vítěz autorské soutěže: Vyhrála písnička Cyklistická od Blanky Prudilové hráli Pupkáči
Cenu diváka vyhrála skupina Vejbloudi Horní Loděnice
Porta 2007 (Mezinárodní v Ústí nad Labem)
Blanka Prudilová - skupina Pupkáči...
>>
———
16. ročník Trampské Porty
04.03.2006 14:00
Dům kultury Bludov
1. The Šůtrs
2. Špunt Přerov
3. Pupkáči Lipník nad Bečvou
Do Ústí nad Labem postupují první dvě skupiny
Uznání Poroty získala skupina 16. strun a šmytec
Cenu diváka vyhrála skupina Kelt grass band
>>
———
15. ročník
05.03.2005 14:00
Kulturní dům Bludov
1. PUPKÁČI Lipník nad Bečvou
2. 16 STRUN A ŠMYTEC Šternberk
3. ŠPUNT Přerov
Cenu diváka získala skupina
1. 16 STRUN A ŠMYTEC Šternberk
2. ALIBABA Horka nad Moravou
Uznání poroty za celkový dojem 16 STRUN A ŠMYTEC Šternberk
za zpěv Aleně Urbáškové
>>
———
14. ročník
13.03.2004 14:00
Kulturní dům Bludov
1. ALIBABA Horka nad Moravou
2. ŠPUNT Přerov
3. PUPKÁČI Lipník nad Bečvou
Cenu diváka získala skupina
1. ALIBABA Horka nad Moravou
2. T.H.S. Brzdaři Olomouc
Uznání poroty skupině ČASEM Bruntál a za zpěv Tereze Terčové z Tachova.
Porta 2004 - výsledky
Ocenění poroty
Alternativě...
>>
———
13. ročník
08.03.2003 14:00
Kulturní dům Bludov
1. LA MESTA Bruntál
2. PŘÁTELÉ Olomouc
3. T.H.S. Brzdaři Olomouc
Cenu diváka získala skupina
1. Jiří Pavelka Bratrušov
2. T.H.S. Brzdaři Olomouc
Uznání poroty za zpěv Tereze Terčové ze skupiny ABSENCE Olomouc
>>